O nas

MISJA FIRMY

Rozpowszechnianie idei zdrowego stylu życia jest głównym celem, jaki stawia sobie nasza poradnia dietetyczna. Warszawa jest miastem, gdzie przyjmujemy Pacjentów i udowadniamy im, jak pyszne może być zdrowe odżywianie. Nad indywidualnymi postępami każdego z naszych Pacjentów uważnie czuwa wykwalifikowany i profesjonalny dietetyk. Warszawa – Gocław i Wawer – tu nasi specjaliści czekają na kontakt! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

NASZ ZESPÓŁ

Fot. www.joannajuzon.com

mgr Jolanta Jankowska – dietetyka to nie tylko mój zawód, ale także największa z życiowych pasji. Kierunkowe wykształcenie zdobyłam podczas studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w rozlicznych placówkach medycznych w Warszawie, takich jak Centrum Zdrowia Dziecka, Szpital Kliniczny ul. Banacha, Szpital Kliniczny im. prof. dr. W. Orłowskiego oraz przedszkolach i prywatnych placówkach, z którymi współpracowałam jako dietetyk. Warszawa to miasto, w którym nadal rozwijam się i przyjmuję Pacjentów.

Moje zawodowe specjalizacje to przede wszystkim dietoterapia chorób cywilizacyjnych, powodowanych złym odżywianiem oraz dietetyka dzieci. Nieustannie dbam o aktualizację i rozwój mojej wiedzy o dietetyce – w tym celu regularnie uczestniczę w warsztatach i konferencjach naukowych.

Pracując z moimi Pacjentami, najwyżej cenię sobie zaufanie i wzajemne zrozumienie. Podczas pierwszej wizyty, przeprowadzam z Pacjentem dokładny wywiad. Dzięki temu jestem w stanie poznać nawyki, potrzeby i upodobania oraz ocenić stan zdrowia Pacjenta i na tej podstawie opracować indywidualny plan żywienia. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby wypracowane rozwiązania stanowiły dla klienta stałą zmianę zwyczajów żywieniowych, a nie jedynie krótkie i tymczasowe odchudzanie. Warszawa – to tu podczas spotkań staram się nauczyć moich Pacjentów podejmowania zdrowych wyborów żywieniowych, dzięki czemu będą oni w stanie sami ocenić, co jest dla nich zdrowe i korzystne.

mgr Agnieszka Lamirowska – wykształcenie zdobywałam na dwóch uczelniach: SGGW oraz AWF w Warszawie. Ponadto zdobyłam również tytuł trenera personalnego i Pilates. Sport jest jedną z moich największych pasji i istotną częścią mojego życia. W związku z tym moją specjalizacją jest dietetyka sportowa. W swojej pracy spotykam się ze sportowcami w różnym wieku, którzy uprawiają przeróżne dyscypliny – od amatorów do zawodowców.

Dzięki temu, że od wielu lat sama wykluczyłam ze swojej diety mięso, posiadam bogatą wiedzę i praktykę, pozwalającą mi bilansować wegetariańskie plany żywieniowe.

Moje zawodowe zainteresowania dotyczą także dietoterapii w chorobach metabolicznych i autoimmunologicznych, takich jak choroba Hashimoto – nieustannie poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę na ten temat. Moim celem jest budzenie w klientach świadomości dotyczącej zdrowego odżywiania – tak, aby każdy z moich Pacjentów potrafił sam w przyszłości dokonywać najlepszych wyborów żywieniowych. Lubię widzieć radość na twarzach moich Pacjentów – jak każdy dobry dietetyk. Warszawa jest miejscem, gdzie przyjmuję Pacjentów.

Współpracujemy z:

mgr Magdalena Jodkiewicz - jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie ukończyłam I i II stopień studiów na kierunku Dietetyka. Ukończyłam także Polską Szkołę Żywienia i Metabolizmu i kurs Polskiego Towarzystwa Żywienia Dojelitowego, Pozajelitowego i Metabolizmu. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam m.in. poprzez udział w naukowych konferencjach poświęcanych tematyce medycyny i żywienia.

Praktykę zawodową zdobywałam w wielu renomowanych ośrodkach medycznych i placówkach opiekuńczych. Obecnie obejmuję stanowisko dietetyka klinicznego w Centrum Onkologii oraz w Szpitalu na Solcu. Moja specjalność to dietoterapia w chorobach onkologicznych – moim Pacjentom udowadniam jak ważne jest wsparcie dietetyka i prawidłowe żywienie w terapii chorób nowotworowych.

Dietetyka to moja największa pasja. Dzięki indywidualnym predyspozycjom i szacunku do Pacjentów bardzo łatwo jest mi nawiązać dobry kontakt, który jest niezbędny dla wspólnego osiągnięcia sukcesu terapeutycznego.

Partnerzy